Gülhane mi, kárhane mi?

Posted on Aralık 22, 2009

33


Türbanlı kız ŞOK görüntü. TIKLAYIN.
Kendilerinden geçtiler. Caddeden geçen milleti iplemediler. Namus dedikleri bu olsa gerek!? Sürüsüne bereket…

 

(Sayfamızın alt bölümündeki videoları mutlaka izleyiniz)

* * *

Bir yobaz dinci aşağıdaki eseri izleyip sevişen tesettürlü kız için ‘’Onlar evli olamazlar mı, ne var ki bunda’’ diye özel mesaj yollamış.

Bir defa bu ve benzeri binlerce TÜRBANLI kızın evli olmadıkları çok açık. Kaldı ki, nikahlı olsalar bile, bu görüntüleri insanların arasında sergilemeleri doğru bir davranış mı? Diyelim ki evliler; bunların evleri, yatak odaları yok mu? Hani bir karışlık bez parçası namus etiketiydi?

Evli olup da, cadde kenarında, ağaç altlarında alenen sevişiyorlarsa bunun nasıl bir açıklaması olabilir? Fantezimi diyeceğiz. Adını ne koyacağız bunun?

Pişkin pişkin etrafı kesip, tekrar sevgilisinin dudaklarına yapışıyor.

Günah ve ayıp kavramı kayboluyor. Caddenin kenarında ağaç altına tünemiş, yoldan geçenleri umursamadan, dakikalarca

‘’işlerine’’devam ediyorlar. Takunya sevdası bu olmalı sanırım.

 

Buyurunuz; pes dedirten görüntüler… Bunlarda ne Allah korkusu var, ne de din-kitap korkusu. Utanmadan ara sıra etrafı kesiyorlar kendilerini izleyen var mı diye. Kaldırım ile uzaklıkları taş çatlasın 10 metre. Ve tekrar sevişmeye dönüyorlar. Önceki mesajlarımda belirttiğim gibi bu sadece bir örnek, gidin Gülhane parkına, Sarayburnu sahiline binlercesini göreceksiniz…

 


Vah zavallı Türkiye’m, ne hallere kaldık…

Cem Akkılıç 2009

* * *

 

Türbanlı kızlar sokaklarda sevişiyor!

Tahmini 40 metre uzaktalar ve ufacık kamerayı fark etmiyorlar. Etrafa bakıyorlar. Kamera yönüne bakıyorlar. O kadar uzaklıktan cep telefonu kadar küçücük kamerayı elbette fark edemiyorlar. Teknoloji 400 metreyi bile 4 metreye getiriyor çünkü. Zaten dikkat edin, boşluğa bakar gibi bakıyorlar.

Kamera onları zoom yaptığı için poz veriyorlarmış gibi gözüküyor. Bunları neden söylüyorum; çünkü dinciler bu rezaleti savunurken utanmadan, bu görüntülerde ki çirkinliklerin bizler tarafından maksatlı yapılmış bir mizansen olduğunu söylüyorlar. Zaten başka argümanları da yok. Bir tanesi de çıkıp ‘’evet bu iş çığırından çıktı’’ deyip, özeleştiri yapmak istemiyor. Çünkü bir karışlık bez parçasına toz kondurmak istemiyorlar.

 

Kafamızı nereye çevirsek orada bir türbanlının resmen seviştiğine şahit oluyoruz!

Gülhane parkında eskiden HAYVANAT bahçesi vardı. AKP belediyesinin düzenlemeleriyle park yeniden dizayn edildi ve TÜRBANAT bahçesi oldu.

 

 

KARATAHTA

Gericiler diyor ya hani; ‘’Medeniyet açmaksa bedeni hayvanlar daha medeni.’’ Evet hayvanlar daha medeni bunlardan. Ben Gülhane’de iş bitiren bir tek sincap göremedim çünkü bu zamana kadar.

C.A

 

”Türbanlı kızlar”

Vatandaşın birisi cep telefonuyla konuşuyor, ‘’bizimkiler’’ kimseyi sallamayıp, aşk yapmaya devam ediyorlar. Haydi Allah korkunuz yok, utanma duygunuzda mı köreldi?

İstanbul halkının içinde kimseyi umursamıyorlar. Hatta biz oradayken yoldan geçen arabalar bunlara korna bile çaldılar. Asıl yuvalandıkları bölge ise Gülhane. Orası merkez üsleri olmuş. Bir iki tane değil ki, o kadar çoklar ki, turistler bile şaşkın bakışlarla bu sevişen Türbanlı kızları izliyor. Halk ile adeta bütünleşmişler.

 

 

İşte şok video;

 

4 dakikalık görüntülere 4 ayrı mekanda 4 Türbanlı düşmüş. Gidin Gülhane parkına, Sarayburnu-Zeytinburnu sahil şeridine binlercesini kendi gözlerinizle göreceksiniz.
Not:
Kış aylarında Gülhane parkında her ağacın altına düşen Türbanlı sayısında haliyle bir miktar azalma görülüyor. Bunlar genellikle Nargile kafalere doluşuyorlar. Baharın gelişiyle birlikte parklar, bahçeler, bostanlar SIKMABAŞLI Kızlarla doluyor.* *

Gülhane parkında aşk bir başkadır.

Sokaklarda sevişen Türbanlı kızlarhakkında çarpıcı görüntüler için linki tıklamanız yeterlidir.http://takunyalibidocusu.blogspot.com/


Mektubu okumak için yazının üzerini tıklayın. * * *

TAKUNYA LİBİDOCUSU© nedir? Ne anlama gelir? Bu deyimi kimler için icat etmiştim.

Bu YAZIDA

* * *

Madem erkekler tahrik oluyor diye kadınlar kapatılıyor, Yobaz erkeklerde kapansın! TIKLA ve önerimi gör.

 

İnternette küçük bir araştırma yaptım. Gülhane parkı ve meşhur sakinleri hakkında bir yazı buldum. Buyurun burada.

.

* * *

TÜRBANLI Kızlar Barlarda eğleniyor!

ŞOK! ŞOK! ŞOK! Görüntüler…