Ümmetçi çocuklar

Posted on Mart 31, 2011

3


Bizim memleketin Arap sıpası ümmetçi çocukları bir sayfa hazırlamışlar hakkımızda. Hakkımızda derken, bu sitenin, yani TAKUNYA LİBİDOCUSU’nun bir grup olduğunu zırvalamışlar. Alelacele bozuk Türkçe ile hazırlanmış bir sayfadan söz ediyorum. Takipçi okurlarım bilirler ki; burası vatanseverlerin yorumlar yazdığı kişisel bir blog sitesidir. Grup murup ve ya şurup falan değildir yani. Burada iki şey asla olmaz; küfür ve para kazanmak için reklam barındırmam. Karşıt görüştekiler küfür etmedikleri sürece yorumlarla fikir teatisinde bulunabilirler. Hatta sitemizde türbanlı kızlar bile yorumlar yazdılar. Tartışmalara katıldılar. Tümü yayınlandı. (Lady lady baş başa verince başlıklı yazıma bakınız) Aylık aşağı yukarı 60.000 -yazıyla altmış bin- farklı kişinin ziyaret ettiği, ortalama 3 sayfa dolaştığı, Türban, yani öz anlamıyla ve bizim benzetmemizle POŞET karşıtı bir oluşumdur bu site.

Şimdi sadede gelelim ve yazı başlığının konusu olan ümmetçi çocuklar ve zırvalarından söz edelim. Son birkaç yıldır özellikle dinci kesimin varoş tayfasında bir teranedir aldı başını gidiyor. Bu terane dediğim zırva, yani DEŞİFRE etmek kelimesi pek bir moda oldu. Bakın hakkımda yazılanlardan kısa bir alıntı yapacağım. Direkt olarak benim adımı vererek; ‘’Anti Takunya Libidocusu.com sitesi onun saldırılarını ahlak çerçevesinden deşifre edecektir.’’
Önce şunu yazalım, açtıkları kıytırık sitenin altyapısında önemli bir problem olmalı çünkü imla hatalarıyla dolu yazıya Google önbellekten ulaştım.  Kısacası siteyi bile adam gibi yapamamışlar.
Deşifre etmek ne demektir? Bu kelimeyi kullanmak, sanki imkânsızı başarmış, önemli bir iş yapmış havasına bürünmek değil midir? Sen o ufacık zekânla neyi deşifre ediyorsun kardeşim diye sorarlar adama!.. Ayrıca git biraz sokakları gez ve kafası poşetli, alt tarafı açıklara din dersi ver. Belki seni dinlerler!
Yaptıkları tek şey aslında bizim sitenin reklamını yapmak. Gizli saklı hiç bir şeyimiz olmadığı gibi, bir de üzerine gerçekleri yazıyoruz. Yani sitemizi incelediğinizde deşifre edilecek hiçbir şeyimizin olmadığını zaten görebilirsiniz. Ama dediğim gibi bu aklı kıt ‘’deşifreciler’’ oldular DEŞİFRATÖR DİNCİLER.
Benim bu sitede yazdıklarım çok net ve açık. Diyorum ki; Kuran’da TÜRBAN falan yok! Eğer kapanmaksa amaç, o zaman burka giyin de görelim boyunuz kaç santimetreymiş. Sakın hiç kimse benim ortaçağın kıyafeti, hortlakların kostümü kara çarşafı tavsiye ettiğimi falan düşünmesin. Bu dinciler onu asla giymezler. Çünkü pazarlama stratejilerine aykırıdır o kara kostüm.
Şimdi bu şarlatanlar benim neyimi deşifre etmişler çıkıp yazsınlar da görelim.
Ayrıca ‘’Allah ıslah etsin’’ diye beddua karışımı bir laf yumurtlamış bizim varoş bülbülleri. Buradan kendilerine yazalım o zaman. Kafasını poşetlemiş, geri kalan taraflarını arzı endam etmiş o çok Müslüman kızları Allah bakalım nasıl ıslah edecek?
Sizce ‘’ben kâfirim” diyen mi daha günah işlemiş olur, yoksa Müslümanlığı pazarlayan bu şarlatan hokkabazlar mı?
Dini kullanıp siyaset yapanlar mı?
Çarşı Pazar dolaşıp esnafı, yoksulu, din adına dolandıranlar mı?
Türbanı dini sembol gibi gösterip, yüzüne bir okka makyaj yapanlar mı?
Hangisi sizce günah ve Tanrı’ya karşı sorumsuzluk?
Fethullah isimli Kardinal bozması çakma papaz, oturmuş Amerika’nın kasıklarına, oradan poşetlenin diyor, buradaki cahiller poşetleniyor!..
Zaten adam Müslüman olsa Coni’nin kucağından kalkar, Mekke’ye yerleşir…
Bu yazıyı okuyan DEŞİFRATÖR DİNCİLERE bir tavsiyem var. Çıksınlar sokağa ve kaç tane genç türbanlı kızın düzgün giyinip giyinmediklerine baksınlar ve saysınlar. Sayı saymayı bilmiyorlarsa ben yardımcı olurum kendilerine.
SON SÖZ: Ümmetçi çocuklar açtıkları dandik ve altyapısı çökük sitede üstü kapalı beni tehdit etmişler. Burada yaptıklarımı cahil cesaretine benzetmişler. Unutmasınlar ki; cahilliği de, ucubeliği de onlardan görüyoruz. Zira vatan söz konusu olduğunda, gözümüzü ayırmayız biz budaktan.
Türbancıların asla cevap vermedikleri 5 soru.
1. Kendinizi sınırsızca İslam’a adadıysanız neden BURKA giymiyorsunuz.
2. Türban takmak özgürlükse, daracık kotlar giyip makyaj yaparak parklarda iş çevirmek bu özgürlüğün sınırsız olmasından mı ileri geliyor!..
3. Hayat kadınlarıyla Türbanlı kızları neden kıyaslıyorsunuz. Her açık kadın aşifte olmadığı gibi her Türbanlı kadın içinde bu geçerlidir. Ama Türban denilen şey siyasidir. Dini sembol yukarıda yazdığım burkadır. O da zaten gericiliğin en ileri ve gösterişli boyutudur…
4. Öz amcasıyla bile ‘’dinen günahtır’’ diyerek tokalaşmayan Tesettürlü kızlar, parklarda erkek sevgilileriyle uygunsuz görüntüler sergilediğinde, neden ‘açık kızlarda yapıyor’’ diye aptalca ve çaresizlikten kaynaklanan bir savunmaya geçiyorsunuz. Siz değil miydiniz bu millete ‘’Türban namustur’’ diyen!..
5. Türbanlı kızlar ve dinciler, her gün küfür ettikleri Yahudilere ait Facebook sitesine neden çok meraklılar. Sahsıma ait sahte profiller açarak, reklamıma hizmet etmiş olmuyorlar mı?  Ve, o sahte sayfalarda adımı karalamak için Başbakana küfür ettiklerinde Tayyip’e karşı içleri hiç sızlamıyor mu?
Cem Akkılıç
Takunya Libidocusu


Son saniye uçan kafa golü ve  bir teşekkür.

Aklı kıt Türbancılar yazdıkları yazıda öyle bir cümle kullanmışlar ki; gülmekten çenemize kramplar girmesine vesile oldular. Vesile kelimesini de onlardan araklamış oluyorum çünkü yazılarına dini imgeler yerleştirme kaygısı taşımışlar.  Sık sık küfür eden bu şarlatan dincilerin, uslu çocuk rolü kesmeye çalışmaları ayrıca tebessüm etmemize neden oldu. Hakaret etmek ile eğitmen rolü arasında bocalamışlar ama bir hayli ıkındıkları belli oluyor. Ne diyelim, koskocaman bir teşekkürü hak ettiler… Demek ki neyin ne olduğunu iyi algılatmışız onlara.
Kelimesi kelimesine yazıdan alıp aktarıyorum.
‘’Kısaca “Takunya Libidocusu” cümlesini başörtüsü cümlesiyle eşleştirebiliriz.’’
Yazan: Gerçek ismini yazmaya korkan ümmetçi bir çocuk.
* * *
Sitemizin ismi ne anlama geliyor?
Yazıyı okuyamıyorsanız üzerini bir defa tıklayın.
Meşhur Gülhane parkı. Sarayburnu-Zeytinburnu sahil şeridi.
Etiketlendi: