Takunya Libidocusu yobazları kudurtuyor

Posted on Eylül 10, 2011

3


Yazılarımız ve kanıtlı belgeli sitelerimiz Yobazları kudurtmaya devam ediyor. Son zamanlarda değişik bir yobaz peydahlandı. Öyle enteresan yazılar yazıyor ki, geçenlerde bir yazısını okuyunca dedim ki; yok hayır, bu Fethullah tayfası asla akıllanmaz. Adam türbanlı kızların seksi olduğunu yazmış ama bunun sorumlusu olarak tekstil firmalarını göstermiş. Yani anlayacağınız bütün suç tekstilcilerdeymiş.

Böyle bir yobaza ilk defa rastlıyorum.

Oysa bu cahil, teklif ettiğimiz gibi eline kocaman bir MEGAFON alsa ve parklara gidip uygunsuz hareketler sergileyerek, toplumun ahlakını aşındıran binlerce TÜRBANLI KIZA iman dersi verse sevap işleyecek kerata. Ancak bunu yapmak ve şansını denemek yerine, İ*NE kelimeleri kullanarak açtığı kıytırık siteden iman dersi vermeye kalkışıyor. Yobazların çoraplarının kokuyor olması yetmiyormuş gibi, üzerine bir de ağızlarından lağım akıyor.

Bakın net yüzde veriyorum. İnternet alemine takılan türbancı yobazların tamamı isimsiz, küfürbaz ve p.orno meraklısı. ”Takunya Libidocusu” sitemizi görünce birden imanlı kesiliyor bu güruh. Demek ki eleştiriye gelemiyorlar. Sokaklardan halkın arasında yaşanan poşet faciasını internette gördüklerinde içlerine sindiremiyorlar.

Devekuşları kafalarını kuma gömerlermiş. Bu cahillerin devekuşlarıyla genetik bir bağlantısı olduğuna dair düşüncelerim kesinleşiyor. Sözün özü; Takunya Libidocusu yobazları kudurtuyor

Cem Akkılıç

10 Eylül 2011