Twitter soytarısı Murat Kemer kimdir?

Posted on Eylül 14, 2014

2


Yazmayalım diyoruz  şu şerefsiz Murat Kemer hakkında ama olmuyor, mutlaka bir kaşıntısı tutuyor twitter soytarısı Murat Kemer’in.

Bu herifin nasıl bir dansöz olduğunu aslında bilmeyen kalmadı. Soytarılık konusunda sınır tanımıyor. Bir gün CHP’li oluyor, başka bir gün HEPAR’lı…

Malum yandaş medyanın köşe yazarlarına twitter’da  ”abi” çekiyor. Video kanalı You Tube’da Atatürk’e ağır hakaretler edenlere ”kardeşim” diyor.

Peki bunları neden yapıyor Twitter soytarısı Murat Kemer?

Nedeni çok açık, karısının türbanlı olduğunu cümle aleme duyuran Cem Akkılıç‘a karşı İslamcılarla ittifak kurmak ve destek almak için yapıyor.

Twitter soytarısı Murat Kemer kimdir?..

Klasik İslamcı davranışları sergiliyor…

Twitter’da para ile aldığı takipçileri kendisinden haberdar olup, unflow yapmasınlar diye günde en fazla 2 twitt atıyor meşhur soytar. Çünkü takipçileri para ile satın aldığı için sağdan soldan Atatürk ve vatanseverlikle alakası olmayan tipler.

Artık 10 lira karşılığı yüzlerce hatta binlerce takipçi alınıyor… Ama o takipçiler alaasız insanların hesapları oluyor…

Zaten soytarıyı ipleyen de yok Twitter’da… Kendi açtığı hayvan isimli hesaplarla Cem Akkılıç’a çamur atabileceğini sanıyor…

Attığı twittleri RT yapan yok!..

Boşuna biz soytarıya ”Twitter soytarısı Murat Kemer” demiyoruz anlayacağınız.

Twitter soytarısı Murat Kemer kimdir? sorusununcevabını vermeye yetiyor aslında bu görüntüler. İşin komiği; bu soytarı Twitter hesabında profil fotoğrafı avatar kullanamıyor artık. Çünkü hem korkuyor hem de iyice maymuna benzedi.

Aşağıda görmüş olduğunuz fotoğrafları 2010 yılından… O tarihlerde bu fotoğrafları kullanıyordu. Meşhur soytarı 2014 yılı itibariyle iyice şebekleşti.

kemer murat

Twitter soytarısı Murat Kemer

soytarı twitter soytarısı murat kemer

 

 

 

 

 

murat kemer soytarısı